image
Drobečková navigace

Pohřební ústav > Aktuální informace > Pohřební ústav již 30 let s Vámi

Pohřební ústav již 30 let s VámiUž 30 let poskytujeme profesionální komplexní pohřební služby

V roce 1991 jsme založili první soukromou firmu v tomto oboru v Plzni. Neměli jsme za zády žádného velkého investora, pouze vlastní kapitál. Díky našemu elánu a snaze poskytovat kvalitní, a hlavně profesionální služby pro pozůstalé, jsme se stali nejžádanější pohřební službou na západě Čech. Výsledkem naší práce je i prestižní ocenění Znak kvality, které jsme obhájili pětkrát za sebou. Tento uznávaný titul držíme dodnes.

Jak se za 30 let změnily naše služby?

Stejně jako každé jiné odvětví, i my jdeme s dobou. Dříve jsme denně odnášeli parte do tiskárny a pozůstalí si ho mohli vyzvednout až následující den. Dnes si vše zajišťujeme sami a veškeré tiskopisy jsou k dispozici téměř okamžitě. Doba COVIDová nás ještě více donutila optimalizovat naše služby, takže například pohřeb si můžete jednoduše objednat e-mailem.

Proč si vybrat společnost PIETA s.r.o.?

Od většiny konkurence se odlišujeme vstřícností při objednávání a provádění pohřbů. Nepřetržité převozy zesnulých 24 hodin denně skutečně provádíme, oproti jiným pohřebním službám, které je pouze inzerují. Díky většímu počtu stabilních zaměstnanců na všech pobočkách dokážeme po celém kraji udržet stejnou kvalitu a rozsah našich služeb.

Děkujeme Vám za přízeň. Jsme nesmírně rádi, že nám již 30 let důvěřujete.